İŞE ALIM SÜRECİ
Armona Denizciliğin işe alım süreci, başvurunuzu internet sitesi üzerinden yollamanız ve ekranınıza düşen onay mesajı üzerine başlamış olacaktır.

Başvuru sahiplerine birkaç günlük süre içerisinde geri dönmeye çalışmaktayız, fakat başvurularınızı dikkatlice incelemek bizim için önemli, bu yüzden size geri dönmemiz biraz daha uzun zaman alabilir, bu konuda anlayışınızı rica ediyoruz.
OFİS PERSONELİ İŞE ALIM SÜRECİ

İşe alım süreci en az iki görüşmeden oluşmaktadır. Bu görüşmelerin ilki İnsan Kaynakları (İK) departmanımızla yapılır ve bu görüşmenin esas amacı sizden kişisel ilk izlenimi edinmemizdir. Bu ilk görüşmede başvurulan pozisyon ve sizin profesyonel nitelikleriniz sadece yüzeysel olarak görüşülecek ve İngilizce seviyeniz aynı görüşme esnasında test edilecektir.

İlk görüşmeyi takiben, başvurduğunuz pozisyonla ilgili olarak değerlendirileceksiniz. Bu değerlendirme başvuru sürecinizdeki tüm unsurların ve ilk görüşmede elde edilen izlenimin ölçülmesi ile olacaktır. 7 gün içerisinde ya ikinci görüşmeye çağrılacak ya da kısa bir red mektubu alacaksınız.

İkinci görüşme sizin başvurduğunuz ya da bizim çalışmanızı önerdiğimiz departmanın müdürü ile yapılacaktır ve hem sizin profesyonel nitelikleriniz hem de çalışacağınız pozisyon değerlendirilecektir. Bu görüşmede hem takım arkadaşlarınız hem de pozisyon ile ilgili daha detaylı bilgi alma şansınız olacaktır. Görüşmeyi takiben 3 gün içerisinde İK Müdürü ya da İK departmanı çalışanlarından biri tarafından aranacak ve kararımız konusunda bilgilendirileceksiniz.
 

DENİZ PERSONELİ İŞE ALIM SÜRECİ

İşe alım süreci, personel için bir, zabitler için iki görüşmeden oluşur. Bu görüşmelerden ilki personel departmanımızda gerçekleştirilir ve sizinle ilgili bir ilk izlenim oluşturmaya yarar. Çalışma dönemleriniz, deniz tecrübeniz, hangi tip gemilerde çalıştığınız ve kalıcılığınız değerlendirilir. Zabit olarak başvurduysanız, 60 dakikalık bir İngilizce testinden geçmeniz istenecektir. Görüşme personel için yaklaşık 30 dakika, zabitler için ise İngilizce testi dahil, yaklaşık 90 dakika sürmektedir. Bir hafta içerisinde görüşmenin sonuçları ile ilgili bilgilendirileceksiniz.

İkinci görüşme için davet edilen zabitler, Personel Müdürü, ve ilgili departman Müdürleri ile görüşecek ve teknik konular üzerine yoğunlaşılacaktır. Görüşmeyi takiben 3 iş günü içerisinde Personel Müdürü ya da personel departmanı çalışanları tarafından aranacaksınız.

 

 

 


Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.